Darmowe pożyczki

poniedziałek, Sierpień 31, 2015

Darmową pożyczkę jako pierwsza w Polsce wprowadziła firma Vivus. W pierwszej chwili kwota o jaka mógł się starać petent to 1200 zł, a w tej chwili jest to już 1600 zł. Czy naprawdę pożyczka może być darmowa? Istotnie, jest bezpłatna, ale muszą być ku temu spełnione warunki:

interesant musi mieć stały dochód
klient musi mieć dobrą historię kredytową i pozytywnie przejść często sporo kontroli jak BIK, KRD, BIG Infomonitor, itp.

Należy pamiętać że opóźnienie w spłacie to już dodatkowe koszty czy to za przedłużenie, czy monity i odsetki karne. W istocie wygląda to tak, że każdy może pożyczyć niedużą sumkę na czas na ogół do 30 dni następnie spłacić ją punktualnie, a z tego tytułu nie ponieść żadnych opłat. Czyli – oddaje się tyle ile pożycza wyjąwszy opłatę rejestracyjną, która zwykle wynosi 1 grosz lub jedną złotówkę i nie podlega zwrotowi. W taki sposób pożyczkodawca potwierdza dane osobowe użytkownika i przeprowadza ocenę historii kredytowej.

Bezpłatne pożyczki świadczy obecnie aż 15 pożyczkodawców co pozwala korzystać z niedużej pożyczki za darmo przez ponad rok czasu.